Wees uw concurrentie een stapje voor met SEA op tablet en mobiel

Vrijdag 6 januari 2012

Met de groei van mobiel internet neemt natuurlijk ook de groei van het mobiele zoekgedrag toe. Ongeveer 10% van het totale zoekvolume komt vanaf een mobiel of tablet. Hiermee wordt adverteren in een zoekmachine voor mobiel of tablet steeds interessanter.

Momenteel gebruikt 36% van alle Nederlanders mobiel internet. Onder jongeren (12 tot 25 jaar) is dit percentage al 50%! De gebruiksmomenten voor mobiel internet zijn vooral ’s ochtends en ’s avonds. De toplocaties zijn ‘thuis op de bank’, ‘openbaar vervoer’ en ‘thuis in bed’.

Maar wat kunt u nu eigenlijk bereiken met zoekmachine-adverteren voor mobiel internet? Er worden drie opties geboden om mobiele zoekers te trekken: ‘klik en ga naar site’, ‘klik en download app’ en tot slot ‘klik en bel’.

Adverteren via mobiel internet heeft de toekomst. Het is nu dé tijd om hier maximaal op in te spelen. Wees uw concurrenten een stapje voor en start nu een mobiele zoekmachine campagne. Neem nu contact op voor meer informatie.

Wees uw concurrentie een stapje voor met SEA op tablet en mobiel

Nieuwsbrief

Meld u aan en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en ontvang regelmatig tips over internet marketing, social media en meer.

hoe drinkt u uw koffie?

Koffieboon Sluiten X

tijdens onze afspraak over uw internet marketing

wat bespreken we?

uw gegevens

waar spreken we af?

Sommige afspraken gaan beter met volle maag of tijdens een potje golf. Dat kan uiteraard ook!